vše do kanceláře i pro Váš domov
NÁKUPNÍ KOŠÍK
v košíku nejsou žádné položky

Odběr novinek


Kód: Captcha
Opište:
 

Média konvertory

Podkategorie:
 
Filtrovat dle: Ceny Výrobce
Řadit podle:
  

 

TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX

Výrobce: TP-link
Kód: 345342
479 Kč




TP-Link MC100CM konvertor 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode

Výrobce: TP-link
Kód: 345336
707 Kč


TP-Link MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x singl-mode

Výrobce: TP-link
Kód: 345337
707 Kč


Ubiquiti FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s PoE

Výrobce: Ubiquiti
Kód: 455620
757 Kč

Delock Media Konvertor 100Base-FX SC SM 1310 nm 20 km

Výrobce: Delock
Kód: 687153
842 Kč


TP-Link MC200CM Transceiver 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km

Výrobce: TP-link
Kód: 345340
873 Kč

TP-Link MC210CS Transceiver 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k

Výrobce: TP-link
Kód: 345341
873 Kč





Delock Media Converter 1000Base-LX SC SM 1310 nm 10 km

Výrobce: Delock
Kód: 687160
1 324 Kč



Delock Media Converter 1000Base-X SFP to SFP

Výrobce: Delock
Kód: DL0762
1 520 Kč



Delock PoE+ Media Converter 10/100/1000Base-T to SFP

Výrobce: Delock
Kód: DL0815
1 905 Kč




VC-231, ETH. VDSL2 KONVERTOR, 100MBIT, MASTER/SLAVE, RJ-11

Výrobce: Planet
Kód: 256771
2 369 Kč




 
 

Filtr dle parametrů

  • Návod


  • Počet LAN (ethernet po el.vedení)


  • Rychlost (ethernet po el.vedení)


  • Rychlost přenosu (switche)


  • Výrobce (ethernet po el.vedení)


  • Výrobce (media konvertory)


  • Výrobce (skříně)


  • Wi-Fi (ethernet po el.vedení)


  • Zdroj (skříně)




Sitemap