vše do kanceláře i pro Váš domov
NÁKUPNÍ KOŠÍK
v košíku nejsou žádné položky

TP-Link MC112CS Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode

Doporučit výrobek Tisk sdílet na facebooku
Cena s DPH: 821 Kč
Cena bez DPH: 678,60 Kč
Recyklační příplatek: 1,90 Kč
Autorský poplatek: 0 Kč
Dostupnost: skladem
Záruka (měsíců): 60
Výrobce: TP-link
Katalogové číslo: 345339




Zboží označené SKLADEM nemusí být vždy na prodejně Zlín - Malenovice !


Produkty označené kat.číslem COR- nemusí být expedovány ihned !



 
 

Informace o TP-Link MC112CS Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode

TP-Link MC112CS Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode

WDM média konvertor sítě Fast Ethernet

MC112CS


Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.

Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.

Podporuje technologii WDM, odesílání a příjem dat pomocí jednoho optického vedení.


•Automatické vyjednávání pro 10/100 Mbit/s a automatická detekce MID/MID-X pro port TX.

•Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX.

•Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.

•Podporuje technologii WDM, odesílání a příjem dat pomocí jednoho optického vedení

•Prodlužuje dosah optického vedení na 20–60 km.

•Dobře viditelné LED kontrolky umožňují monitorování aktivity sítě.

•Externí napájení



MEDIA CONVERTER & MODULE




Standards and Protocols

IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x


Basic Function

Adopts WDM technology

Half/Full-Duplex transfer mode for FX port

Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)

Half Duplex Flow Control (Backpressure)

Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely

Extends fiber distance up to 20km


Ports

1 100M SC/UPC port

1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)


Wave Length

1310nm Tx/1550nm Rx


WDM TX

1310nm


WDM RX

1550nm


Network Media 10BASE-T

UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)

EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)


Network Media 100BASE-T

UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)

EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)


Network Media 100BASE-FX

Single-mode Fiber


LED Indicators

PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD


Dimensions (W*D*H)

3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)


Power Supply

External Power Adapter


Max Power Consumption

2.41W


Safety & Emission

FCC, CE, RoHS


Environment

Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?)

Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)

Operating Humidity: 10%~90% non-condensing

Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Doporučujeme

Kat.číslo Název bez DPH s DPH  
345389 TP-Link TL-MC1400 - 14-Slotové šasi pro media KONVERTORY VERZE 2.0 5 484,30 Kč 6 636 Kč Přidat do košíku

U nás zakoupíte produkt TP-Link MC112CS Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode, za nejlepší ceny, využíjte také po Zlínsku DOPRAVU zdarma.

Naše firma také nabízí kompletní vybavení kanceláří, firem kancelářskou a výpočetní technikou.
Nabízíme počítače a notebooky: HP, Lenovo, Acer, Asus, IBM, MSI. Tablety: Acer, Asus, Gogen, Modecom, Apple, Umax.
Z kancelářské techniky nabízíme: skartovačky, Laminátory, Projektory, telefony stolní i GSM, zakázkový nábytek na míru, řezačky papírů, tiskárny a multifunkční tiskárny, kopírovací stroje.
Kopírky a multifunkční zařízení nabízíme i na servisní a pronájemní smlouvu za výhodných podmínek.
Dále nabízíme Papírenské zboží jako jsou šanony, spisovky, archivační potřeby, psací potřeby, tabelační a xero papíry.
Jsme autorizovaný servis značek Brother (tiskárny, multifunkce, faxy), KonicaMinolta (tiskárny a multifunkce), Sharp (kopírky), Panasonic (multifunkční stroje, kopírky a telekomunikační techniky)
Pro firmy i domácnosti provádíme rychlý a kvalitní servis počitačů, notebooků, tabletů a kompletní kancelářské techniky.

Využijte ROZVOZ PO ZLÍNSKU ZDARMA! Našim stálým zákazníkům dodáváme na faktury se splatností 14 dnů!

Poradíme Vám

Zákaznický servis 577 691 216
teno@teno.cz
 
Počítače Software 577 691 201
frnoch@teno.cz
 
Papír Kancelářské potřeby 577 691 216
vitkova@teno.cz
 
Spotřební materiály 577 691 204
hampl@teno.cz
 
COPY CENTRUM 577 691 204
copy@teno.cz
 
SERVIS KOPÍREK 577 691 221
teno@teno.cz
   
 

Aktuality

15.10.2016

EET - prodej a servis registračních pokladen připravené pro EET, kasafik pokladní systémy

 
 
 

Sitemap