vše do kanceláře i pro Váš domov
NÁKUPNÍ KOŠÍK
v košíku nejsou žádné položky

TP-Link MC100CM konvertor 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode

Doporučit výrobek Tisk sdílet na facebooku
Cena s DPH: 821 Kč
Cena bez DPH: 678,60 Kč
Recyklační příplatek: 1,90 Kč
Autorský poplatek: 0 Kč
Dostupnost: skladem
Záruka (měsíců): 60
Výrobce: TP-link
Katalogové číslo: 345336




Zboží označené SKLADEM nemusí být vždy na prodejně Zlín - Malenovice !


Produkty označené kat.číslem COR- nemusí být expedovány ihned !



 
 

Informace o TP-Link MC100CM konvertor 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode

TP-Link MC100CM konvertor 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode

Média konvertor sítě Fast Ethernet

MC100CM


Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.

Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.

Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX.

Prodlužuje dosah optického vedení až na 2 km.


•Automatické vyjednávání pro 10/100 Mbit/s a automatická detekce MID/MID-X pro port TX.

•Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX.

•Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.

•Prodlužuje dosah optického vedení až na 2 km.

•Dobře viditelné LED kontrolky umožňují monitorování aktivity sítě.

•Externí napájení



MEDIA CONVERTER & MODULE




Standards and Protocols

IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x


Basic Function

Half/Full-Duplex transfer mode for FX port

Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)

Half Duplex Flow Control (Backpressure)

Extends fiber distance up to 2km

Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely


Ports

1 100M SC/UPC port

1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)


Wave Length

1310nm


Network Media 10BASE-T

UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)

EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)


Network Media 100BASE-T

UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)

EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)


Network Media 100BASE-FX

Multi-mode Fiber


LED Indicators

PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD


Dimensions (W*D*H)

3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)


Power Supply

External power supply


Max Power Consumption

2.5W


Safety & Emission

FCC, CE, RoHS


Environment

Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?)

Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)

Operating Humidity: 10%~90% non-condensing

Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Doporučujeme

Kat.číslo Název bez DPH s DPH  
345389 TP-Link TL-MC1400 - 14-Slotové šasi pro media KONVERTORY VERZE 2.0 5 484,30 Kč 6 636 Kč Přidat do košíku

U nás zakoupíte produkt TP-Link MC100CM konvertor 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode, za nejlepší ceny, využíjte také po Zlínsku DOPRAVU zdarma.

Naše firma také nabízí kompletní vybavení kanceláří, firem kancelářskou a výpočetní technikou.
Nabízíme počítače a notebooky: HP, Lenovo, Acer, Asus, IBM, MSI. Tablety: Acer, Asus, Gogen, Modecom, Apple, Umax.
Z kancelářské techniky nabízíme: skartovačky, Laminátory, Projektory, telefony stolní i GSM, zakázkový nábytek na míru, řezačky papírů, tiskárny a multifunkční tiskárny, kopírovací stroje.
Kopírky a multifunkční zařízení nabízíme i na servisní a pronájemní smlouvu za výhodných podmínek.
Dále nabízíme Papírenské zboží jako jsou šanony, spisovky, archivační potřeby, psací potřeby, tabelační a xero papíry.
Jsme autorizovaný servis značek Brother (tiskárny, multifunkce, faxy), KonicaMinolta (tiskárny a multifunkce), Sharp (kopírky), Panasonic (multifunkční stroje, kopírky a telekomunikační techniky)
Pro firmy i domácnosti provádíme rychlý a kvalitní servis počitačů, notebooků, tabletů a kompletní kancelářské techniky.

Využijte ROZVOZ PO ZLÍNSKU ZDARMA! Našim stálým zákazníkům dodáváme na faktury se splatností 14 dnů!

Poradíme Vám

Zákaznický servis 577 691 216
teno@teno.cz
 
Počítače Software 577 691 201
frnoch@teno.cz
 
Papír Kancelářské potřeby 577 691 216
vitkova@teno.cz
 
Spotřební materiály 577 691 204
hampl@teno.cz
 
COPY CENTRUM 577 691 204
copy@teno.cz
 
SERVIS KOPÍREK 577 691 221
teno@teno.cz
   
 

Aktuality

15.10.2016

EET - prodej a servis registračních pokladen připravené pro EET, kasafik pokladní systémy

 
 
 

Sitemap