vše do kanceláře i pro Váš domov
NÁKUPNÍ KOŠÍK
v košíku nejsou žádné položky

Odběr novinek


Kód: Captcha
Opište:
 

Pasivní síťové prvky

Podkategorie:
 
Filtrovat dle: Ceny Výrobce
Řadit podle:
  

 
Omlouváme se, ale obrázek není momentálně k dispozici

šroubek M2x10 pro spojky SC,SCD,LC,E2000 2ks

Výrobce: Opticord
Kód: 433408
1,30 Kč


Opticord Záslepka SC

Výrobce: Opticord
Kód: 433121
4,50 Kč

Plastic Housing For Adaptor SC (redukce)

Výrobce: Opticord
Kód: 433369
7,10 Kč


FTP konektor OPTIX 8P8C cat.6 drát 1ks (prodáváno po 100ks)

Výrobce: Opticord
Kód: 433570
7,70 Kč

Omlouváme se, ale obrázek není momentálně k dispozici

Opticord Záslepka SC Duplex

Výrobce: Opticord
Kód: 433197
7,70 Kč


DATACOM Rámeček pro keystone do patch panelu BK

Výrobce: oem
Kód: 337114
9,70 Kč

Opticord Trubičková Ochrana Optického svaru 60mm

Výrobce: Opticord
Kód: 433104
10,30 Kč


Omlouváme se, ale obrázek není momentálně k dispozici

Opticord Boot ST, na OPI, MM, SM, 0.9mm - černý

Výrobce: Opticord
Kód: 433215
10,30 Kč

Mikrotrubička 14/10 modrá MIKROHARD

Výrobce: Opticord
Kód: 433442
11 Kč


Mikrotrubička 14/10 žlutá MIKROHARD

Výrobce: Opticord
Kód: 433456
11 Kč

STP konektor 8P8C CAT6A stíněný skládaný na drát 1ks

Výrobce: Opticord
Kód: 433472
12,90 Kč


Opticord hřebínek do kazety pro uchycení optic. sváru

Výrobce: Opticord
Kód: 433109
16,70 Kč


Opticord Optická Spojka SC SM

Výrobce: Opticord
Kód: 433102
20,60 Kč

Opticord Optická Spojka SC MM

Výrobce: Opticord
Kód: 433103
20,60 Kč


Plastový háček velký - čtvercový otvor 9x9 RAL9005

Výrobce: oem
Kód: 337697
20,60 Kč

Keystone OPTIX Black Cat.5e Dual mini zadní zářez

Výrobce: oem
Kód: 337716
23,10 Kč


UTP Keystone CAT5 černý

Výrobce: oem
Kód: 337115
23,10 Kč

Delock nástěná krabička pro Keystone, na omítku

Výrobce: Delock
Kód: 309968
23,10 Kč


Omlouváme se, ale obrázek není momentálně k dispozici

Opticord Optická Spojka SC/APC - simplexní SM

Výrobce: Opticord
Kód: 433122
23,80 Kč

Omlouváme se, ale obrázek není momentálně k dispozici

Solarix adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-S

Výrobce: Opticord
Kód: 433448
23,80 Kč


Opticord Optická Spojka ST SM

Výrobce: Opticord
Kód: 433100
25,10 Kč

Opticord Optická Spojka ST MM

Výrobce: Opticord
Kód: 433101
25,10 Kč


DIGITUS CAT 5e Keystone Jack, nestíněný

Výrobce: Digitus
Kód: 311312
25,70 Kč

Delock Keystone module SC Simplex samice > samice

Výrobce: Delock
Kód: 687545
27,60 Kč



Delock Keystone module binding post > závit matice, černý

Výrobce: Delock
Kód: 309808
28,30 Kč

Digitus ST Connector Multimode, Crimpversion

Výrobce: Digitus
Kód: 329910
29,50 Kč


Delock Keyston modul ST Simplex samice > samice

Výrobce: Delock
Kód: 687992
30,20 Kč

Vyvazovací háček malý - čtvercový otvor 9x9

Výrobce: oem
Kód: 337548
30,80 Kč


Delock Keystone bílá krytka s otvorem

Výrobce: Delock
Kód: 309817
31,50 Kč

Delock Keystone krytka bílá

Výrobce: Delock
Kód: 309815
32,10 Kč


Delock Keystone krytka černá

Výrobce: Delock
Kód: 309816
32,10 Kč


Delock kryt Keystone redukce pro montáž na DIN lištu

Výrobce: Delock
Kód: 687485
32,10 Kč


Opticord Pigtail Fiber SC 62,5/125µ - 1m 0,9mm cable

Výrobce: Opticord
Kód: 433098
32,80 Kč


 
 

Filtr dle parametrů

  • Návod




Sitemap