vše do kanceláře i pro Váš domov
NÁKUPNÍ KOŠÍK
v košíku nejsou žádné položky

Odběr novinek


Kód: Captcha
Opište:
 

Kabely(Optika)

Filtrovat dle: Ceny Výrobce
Řadit podle:
  

 

Optický PigTail, ST-1m, economy

Výrobce: No Name
Kód: KJ010I5ITE01
60 Kč

Optický PigTail, ST-1m, economy

Výrobce: No Name
Kód: KJ010I0ITY01
64,20 Kč


Optický PigTail, 1 mm

Výrobce: No Name
Kód: KJ010I6ICE01
62,80 Kč

Optický PigTail, 1 mm

Výrobce: No Name
Kód: KJ010I6ITE01
62,80 Kč


Optický PigTail, LC-1m, economy

Výrobce: No Name
Kód: KJ010I5ILE01
73,90 Kč

Optický PigTail, SC-1m, economy

Výrobce: No Name
Kód: KJ010I0ICY01
66,30 Kč


Optický PigTail, LC-1m, economy

Výrobce: No Name
Kód: KJ010I6ILE01
79,50 Kč

Optický Patch Cord, ST-1 mm

Výrobce: No Name
Kód: KJ010P0TTY01
96,20 Kč


Optický Patch Cord, LC-2 mm

Výrobce: No Name
Kód: KJ020P6LLE01
96,20 Kč

Optický PigTail, SC-APC-2m, economy

Výrobce: No Name
Kód: KJ020I0IAY01
80,90 Kč


Optický Patch Cord, ST-1m, economy

Výrobce: No Name
Kód: KJ010P6TTE01
163 Kč

Optický Patch Cord, ST-2m, economy

Výrobce: No Name
Kód: KJ020P5TTE01
170 Kč


Optický Patch Cord, ST-1m, economy

Výrobce: No Name
Kód: KJ010P5CTE01
175,50 Kč


Optický Patch Cord, ST-1m, economy

Výrobce: No Name
Kód: KJ010P0CTY01
190,80 Kč

Optický Patch Cord, ST-2m, economy

Výrobce: No Name
Kód: KJ020P0TTY01
202 Kč


Optický Patch Cord, ST-2m, economy

Výrobce: No Name
Kód: KJ020P0CTY01
202 Kč

Optický Patch Cord, LC-2m, economy

Výrobce: No Name
Kód: KJ020P5LCE01
179,70 Kč


Optický Patch Cord, LC-1m, economy

Výrobce: No Name
Kód: KJ010P6LCE01
213,10 Kč

Optický Patch Cord, LC-1m, economy

Výrobce: No Name
Kód: KJ010P0LTY01
224,20 Kč


Optický Patch Cord, LC-2m, economy

Výrobce: No Name
Kód: KJ020P5LTE01
234 Kč

Optický Patchcord Multimode (50/125), LC-LC/15m, modrozelený, economy

Výrobce: No Name
Kód: KJ015P5LL801
250,70 Kč


 
 

Poradíme Vám

Zákaznický servis 577 691 216
teno@teno.cz
 
Počítače Software 577 691 201
frnoch@teno.cz
 
Papír Kancelářské potřeby 577 691 216
vitkova@teno.cz
 
Spotřební materiály 577 691 204
hampl@teno.cz
 
COPY CENTRUM 577 691 204
copy@teno.cz
 
SERVIS KOPÍREK 577 691 221
teno@teno.cz
 
 
 
-->

Sitemap