vše do kanceláře i pro Váš domov
NÁKUPNÍ KOŠÍK
v košíku nejsou žádné položky

DIGITUS Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, singlemode, RJ45 / SC Incl. PSU SC connector, Up to 20km

Doporučit výrobek Tisk sdílet na facebooku
Cena s DPH: 850 Kč
Cena bez DPH: 702,50 Kč
Recyklační příplatek: 1,90 Kč
Autorský poplatek: 0 Kč
Dostupnost: není skladem
Záruka (měsíců): 24
Výrobce: Digitus
Katalogové číslo: 306726




Zboží označené SKLADEM nemusí být vždy na prodejně Zlín - Malenovice !


Produkty označené kat.číslem COR- nemusí být expedovány ihned !



 
 

Informace o DIGITUS Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, singlemode, RJ45 / SC Incl. PSU SC connector, Up to 20km

DIGITUS Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, singlemode, RJ45 / SC Incl. PSU SC connector, Up to 20km Optický media konvertor s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi.


The perfect converter solution for various fiber media


•Transforms wire based network media to fiber optic

•High quality and excellent reliability

•10/100Base-TX to 100Base-FX

•Connectors: 1x RJ45, 1x SC Simplex

•Distance up to 20km

•Wavelength: Tx 1310nm / Rx 1550nm

•Singlemode Single Fiber

•Automatic Cable detection - Auto MDI / MDI-X function

•Auto-Negotiation of Full- and half-duplex

•Diagnostic and monitoring LEDs for the status of power, link and act of the ports

•Link Fault Pass Through (LFP) Function for easier Network Maintenance

•Suitable for 9/125µm Fiber Cables

•Transmission Power: Minimum -15 dBm, Maximum -8 dBm

•Sensitivity Receiving Power: Minimum -36 dBm

•Supported Standards: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet

•128kB Data Buffer

•Operating Temperature: 0 to 55°C

•Dimensions (L x W x H): 95mm x 70mm x 26mm

•Weight: 200g

•Standalone Converter with external power supply

•Input Supply Voltage: 5V DC

•Max. Current: 800mA

•Power Consumption: 2.5W


Výrobek je dodáván s manuálem pouze v anglickém jazyce.






Doporučujeme

Kat.číslo Název bez DPH s DPH  
306905 Digitus 19" ŠASI pro Mediakonvertory (14 slot) ,2U 4 118,20 Kč 4 983 Kč Přidat do košíku

U nás zakoupíte produkt DIGITUS Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, singlemode, RJ45 / SC Incl. PSU SC connector, Up to 20km, za nejlepší ceny, využíjte také po Zlínsku DOPRAVU zdarma.

Naše firma také nabízí kompletní vybavení kanceláří, firem kancelářskou a výpočetní technikou.
Nabízíme počítače a notebooky: HP, Lenovo, Acer, Asus, IBM, MSI. Tablety: Acer, Asus, Gogen, Modecom, Apple, Umax.
Z kancelářské techniky nabízíme: skartovačky, Laminátory, Projektory, telefony stolní i GSM, zakázkový nábytek na míru, řezačky papírů, tiskárny a multifunkční tiskárny, kopírovací stroje.
Kopírky a multifunkční zařízení nabízíme i na servisní a pronájemní smlouvu za výhodných podmínek.
Dále nabízíme Papírenské zboží jako jsou šanony, spisovky, archivační potřeby, psací potřeby, tabelační a xero papíry.
Jsme autorizovaný servis značek Brother (tiskárny, multifunkce, faxy), KonicaMinolta (tiskárny a multifunkce), Sharp (kopírky), Panasonic (multifunkční stroje, kopírky a telekomunikační techniky)
Pro firmy i domácnosti provádíme rychlý a kvalitní servis počitačů, notebooků, tabletů a kompletní kancelářské techniky.

Využijte ROZVOZ PO ZLÍNSKU ZDARMA! Našim stálým zákazníkům dodáváme na faktury se splatností 14 dnů!

Poradíme Vám

Zákaznický servis 577 691 216
teno@teno.cz
 
Počítače Software 577 691 201
frnoch@teno.cz
 
Papír Kancelářské potřeby 577 691 216
vitkova@teno.cz
 
Spotřební materiály 577 691 204
hampl@teno.cz
 
COPY CENTRUM 577 691 204
copy@teno.cz
 
SERVIS KOPÍREK 577 691 221
teno@teno.cz
   
 

Aktuality

15.10.2016

EET - prodej a servis registračních pokladen připravené pro EET, kasafik pokladní systémy

 
 
 

Sitemap