vše do kanceláře i pro Váš domov
NÁKUPNÍ KOŠÍK
v košíku nejsou žádné položky

Digitus Media Converter, Singlemode 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, Up to 10km

Doporučit výrobek Tisk sdílet na facebooku
Cena s DPH: 4 199 Kč
Cena bez DPH: 3 470,30 Kč
Recyklační příplatek: 1,90 Kč
Autorský poplatek: 0 Kč
Dostupnost: není skladem
Záruka (měsíců): 24
Výrobce: Digitus
Katalogové číslo: 344168




Zboží označené SKLADEM nemusí být vždy na prodejně Zlín - Malenovice !


Produkty označené kat.číslem COR- nemusí být expedovány ihned !



 
 

Informace o Digitus Media Converter, Singlemode 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, Up to 10km

Digitus Media Converter, Singlemode 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, Up to 10km DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, Up to 10km


The perfect converter solution for various fiber media

The media converters from DIGITUS® are the ideal solution for the migration of copper and fiber network signals. From

now on, you are able to access the fiber technology and transfer network signals over several kilometers without

renewing your whole network infrastructure. The huge variety of products fulfil your individual needs. The intiutive

operation guarantees a quick and easy installation. Years of experience and a wide range of products lets DIGITUS®

become a reliable partner for your network.

Package Content

l Media Converter

l Quick installation guide

l Power adapter

l Transforms wire based network media to fiber optic

l High quality and excellent reliability

l 10/100/1000Base-TX to 1000Base-LX

l Connectors: 1x RJ45, 1x SC duplex

l Distance up to 80km

l Wavelength: 1550nm

l Singlemode Dual Fiber

l Automatic cable detection - auto MDI / MDI-X function

l Auto-negotiation of full- and half-duplex

l Diagnostic and monitoring LEDs for the status of power, link and act of the ports

l Suitable for 9/125µm Fiber Cables

l Supported Standards: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet

l 2MB Data Buffer

l Operating Temperature: 0 to 60°C

l Dimensions (L x W x H): 95mm x 70mm x 26mm

l Weight: 200g

l Standalone Converter with external power supply

l Input Supply Voltage: 5V DC

Produktu nemá momentálně další související zboží

U nás zakoupíte produkt Digitus Media Converter, Singlemode 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, Up to 10km, za nejlepší ceny, využíjte také po Zlínsku DOPRAVU zdarma.

Naše firma také nabízí kompletní vybavení kanceláří, firem kancelářskou a výpočetní technikou.
Nabízíme počítače a notebooky: HP, Lenovo, Acer, Asus, IBM, MSI. Tablety: Acer, Asus, Gogen, Modecom, Apple, Umax.
Z kancelářské techniky nabízíme: skartovačky, Laminátory, Projektory, telefony stolní i GSM, zakázkový nábytek na míru, řezačky papírů, tiskárny a multifunkční tiskárny, kopírovací stroje.
Kopírky a multifunkční zařízení nabízíme i na servisní a pronájemní smlouvu za výhodných podmínek.
Dále nabízíme Papírenské zboží jako jsou šanony, spisovky, archivační potřeby, psací potřeby, tabelační a xero papíry.
Jsme autorizovaný servis značek Brother (tiskárny, multifunkce, faxy), KonicaMinolta (tiskárny a multifunkce), Sharp (kopírky), Panasonic (multifunkční stroje, kopírky a telekomunikační techniky)
Pro firmy i domácnosti provádíme rychlý a kvalitní servis počitačů, notebooků, tabletů a kompletní kancelářské techniky.

Využijte ROZVOZ PO ZLÍNSKU ZDARMA! Našim stálým zákazníkům dodáváme na faktury se splatností 14 dnů!

Poradíme Vám

Zákaznický servis 577 691 216
teno@teno.cz
 
Počítače Software 577 691 201
frnoch@teno.cz
 
Papír Kancelářské potřeby 577 691 216
vitkova@teno.cz
 
Spotřební materiály 577 691 204
hampl@teno.cz
 
COPY CENTRUM 577 691 204
copy@teno.cz
 
SERVIS KOPÍREK 577 691 221
teno@teno.cz
   
 

Aktuality

15.10.2016

EET - prodej a servis registračních pokladen připravené pro EET, kasafik pokladní systémy

 
 
 

Sitemap