vše do kanceláře i pro Váš domov
NÁKUPNÍ KOŠÍK
v košíku nejsou žádné položky

Odběr novinek


Kód: Captcha
Opište:
 

AVACOM Nabíjecí Jack pro Notebooky C7 (5,5mm x 1,7mm) pro Acer

Doporučit výrobek shop:GetText(TextID=Print_DetailLink) sdílet na facebooku
Cena s DPH: 57 Kč
Cena bez DPH: 47,20 Kč
Recyklační příplatek: 0 Kč
Autorský poplatek: 0 Kč
Dostupnost: není skladem
Záruka (měsíců): 24
Výrobce: Avacom
Katalogové číslo: 282319




Zboží označené SKLADEM nemusí být vždy na prodejně Zlín - Malenovice !


Produkty označené kat.číslem COR- nemusí být expedovány ihned !



 
 

Informace o AVACOM Nabíjecí Jack pro Notebooky C7 (5,5mm x 1,7mm) pro Acer

AVACOM Nabíjecí Jack pro Notebooky C7 (5,5mm x 1,7mm) pro Acer Nabíjecí Jack pro Notebooky C7 (5,5mm x 1,7mm) pro Acer


redukce pro adaptér s konektorem 5,5mm x 2,5mm


Modely


Notebooky



ACER


AcerNote LifeNote 373

AcerNote Light 350

AcerNote Light 360

AcerNote Light 370

AcerNote Light 371

AcerNote Light 372

AcerNote Light 373

AcerNote Light 374

AcerNote Light 380

AcerNote 330T

AcerNote 350

AcerNote 367

AcerNote 3680

AcerNote 370

AcerNote 380

AcerNote 382

AcerNote 850C

Alpha 550

Alpha 550LC

Alpha 550LV

Alpha 550XV

Alpha 551

Alpha 551VX

Aspire AS5552

Aspire AS5552G

Aspire One A110

Aspire One A110-Ab

Aspire One A110-Ac

Aspire One A110-AGb

Aspire One A110-AGc

Aspire One A110-Bb

Aspire One A110-Bc

Aspire One A110-BGb

Aspire one A110L

Aspire one A110L blau

Aspire one A110X

Aspire One A110X Black Edition

Aspire One A110-1041

Aspire One A110-1137

Aspire One A110-1283

Aspire One A110-1295

Aspire One A110-1588

Aspire One A110-1626

Aspire One A110-1662

Aspire One A110-1691

Aspire One A110-1698

Aspire One A110-1722

Aspire One A110-1812

Aspire One A110-1831

Aspire One A110-1834

Aspire One A110-1948

Aspire One A110-1982

Aspire One A110-1995

Aspire One A150

Aspire One A150-Ab

Aspire One A150-Ac

Aspire One A150-Ap

Aspire One A150-Aw

Aspire One A150-Bb

Aspire One A150-Bb1

Aspire One A150-Bc

Aspire One A150-BGb

Aspire One A150-BGc

Aspire One A150-BGp

Aspire One A150-BGw

Aspire One A150-Bk

Aspire One A150-Bk1

Aspire One A150-Bp

Aspire One A150-Bw

Aspire One A150-Bw1

Aspire One A150L

Aspire one A150L blau

Aspire one A150L weiss

Aspire One A150X

Aspire one A150X blau

Aspire one A150X weiss

Aspire One A150-1001

Aspire One A150-1006

Aspire One A150-1029

Aspire One A150-1035

Aspire One A150-1049

Aspire One A150-1068

Aspire One A150-1083

Aspire One A150-1126

Aspire One A150-1140

Aspire One A150-1141

Aspire One A150-1172

Aspire One A150-1178

Aspire One A150-1249

Aspire One A150-1316

Aspire One A150-1329

Aspire One A150-1348

Aspire One A150-1359

Aspire One A150-1382

Aspire One A150-1400

Aspire One A150-1405

Aspire One A150-1435

Aspire One A150-1444

Aspire One A150-1447

Aspire One A150-1483

Aspire One A150-1485

Aspire One A150-1493

Aspire One A150-1504

Aspire One A150-1505

Aspire One A150-1532

Aspire One A150-1553

Aspire One A150-1555

Aspire One A150-1570

Aspire One A150-1622

Aspire One A150-1635

Aspire One A150-1649

Aspire One A150-1672

Aspire One A150-1679

Aspire One A150-1690

Aspire One A150-1706

Aspire One A150-1742

Aspire One A150-1777

Aspire One A150-1784

Aspire One A150-1786

Aspire One A150-1798

Aspire One A150-1840

Aspire One A150-1864

Aspire One A150-1887

Aspire One A150-1890

Aspire One A150-1905

Aspire One A150-1949

Aspire One A150-1983

Aspire One A150-1987

Aspire One D1X0

Aspire One D150

Aspire One D150-1B

Aspire One D150-1Bk

Aspire One D150-1Br

Aspire One D150-1Bw

Aspire One D150-1044

Aspire One D150-1125

Aspire One D150-1165

Aspire One D150-1186

Aspire One D150-1197

Aspire One D150-1240

Aspire One D150-1322

Aspire One D150-1462

Aspire One D150-1577

Aspire One D150-1587

Aspire One D150-1606

Aspire One D150-1647

Aspire One D150-1669

Aspire One D150-1739

Aspire One D150-1860

Aspire One D150-1920

Aspire One D2X0

Aspire One D250

Aspire One D250-1Bb

Aspire One D250-1Br

Aspire One D250-1Bw

Aspire One D250-1026

Aspire One D250-1042

Aspire One D250-1116

Aspire One D250-1151

Aspire One D250-1165

Aspire One D250-1185

Aspire One D250-1289

Aspire One D250-1326

Aspire One D250-1610

Aspire One D250-1924

Aspire One D250-1990

Aspire One D255

Aspire One D255E

Aspire One D257

Aspire One D260

Aspire One Happy

Aspire One HAPPY2

Aspire One Pro 531

Aspire One ZG5

Aspire One 521

Aspire One 522

Aspire One 531

Aspire One 532

Aspire One 532h

Aspire One 532h-B123

Aspire One 532h-B123F

Aspire One 532h-CBW123G

Aspire One 532h-CPK11

Aspire One 532h-CPR11

Aspire One 532h-CPW11

Aspire One 532h-R123

Aspire One 532h-W123

Aspire One 532h-W123F

Aspire One 532h-2Bb

Aspire One 532h-2Bs

Aspire One 532h-2Db

Aspire One 532h-2Dr

Aspire One 532h-2Ds

Aspire One 532h-2067

Aspire One 532h-2206

Aspire One 532h-2223

Aspire One 532h-2242

Aspire One 532h-2268

Aspire One 532h-2288

Aspire One 532h-2298

Aspire One 532h-2309

Aspire One 532h-2326

Aspire One 532h-2333

Aspire One 532h-2382

Aspire One 532h-2406

Aspire One 532h-2527

Aspire One 532h-2575

Aspire One 532h-2588

Aspire One 532h-2594

Aspire One 532h-2622

Aspire One 532h-2630

Aspire One 532h-2676

Aspire One 532h-2727

Aspire One 532h-2730

Aspire One 532h-2742

Aspire One 532h-2789

Aspire One 532h-2806

Aspire One 532h-2807

Aspire One 532h-2825

Aspire One 532h-2938

Aspire One 532h-2942

Aspire One 532h-2962

Aspire One 532h-2964

Aspire One 532h-2997

Aspire One 533

Aspire One 533- 23571

Aspire One 721

Aspire One 721-3574

Aspire One 722

Aspire One 753



Aspire S3-951

Aspire Timeline 1810T

Aspire Timeline 3810T

Aspire Timeline 3820T

Aspire Timeline 4810T

Aspire Timeline 4820T

Aspire Timeline 5810T

Aspire Timeline 5820T

Aspire TimelineX 3830TG

Aspire TimelineX 4820TG

Aspire TimelineX 4830TG

Aspire TimelineX 5830T

Aspire 1200

Aspire 1200X

Aspire 1200XV

Aspire 1202

Aspire 1202X

Aspire 1203X

Aspire 1203XC

Aspire 1203XV

Aspire 1300

Aspire 1410

Aspire 1414WLCi

Aspire 1420P

Aspire 1430

Aspire 1450

Aspire 1551

Aspire 1640

Aspire 1640Z

Aspire 1642WLMi

Aspire 1650

Aspire 1650Z

Aspire 1680

Aspire 1690

Aspire 1690-II

Aspire 1810T

Aspire 1810TZ

Aspire 1820PT

Aspire 1825PTZ

Aspire 1830

Aspire 1830T

Aspire 2000

Aspire 2010

Aspire 2012WLCi

Aspire 2020

Aspire 2420

Aspire 2920

Aspire 2930

Aspire 3000

Aspire 3010

Aspire 3020

Aspire 3030

Aspire 3040

Aspire 3050

Aspire 3100

Aspire 3200

Aspire 3410

Aspire 3500

Aspire 3510

Aspire 3600

Aspire 3610

Aspire 3620

Aspire 3628AWXCi

Aspire 3630

Aspire 3640

Aspire 3650

Aspire 3660

Aspire 3670

Aspire 3680

Aspire 3690

Aspire 3810 Timeline

Aspire 3810T

Aspire 3810TZ-4880

Aspire 3810T-354G32n

Aspire 3810T-6415

Aspire 3810T-944G32n

Aspire 3820T

Aspire 3820TG

Aspire 3935

Aspire 3935-CF61

Aspire 3935-CF61F

Aspire 3935-6504

Aspire 3935-744G25Mn

Aspire 3935-864G32Mn

Aspire 4220

Aspire 4220G

Aspire 4230

Aspire 4232

Aspire 4251

Aspire 4252

Aspire 4310

Aspire 4315

Aspire 4320

Aspire 4320G

Aspire 4330

Aspire 4333

Aspire 4520

Aspire 4520G

Aspire 4530

Aspire 4535

Aspire 4540

Aspire 4551

Aspire 4552

Aspire 4553

Aspire 4710

Aspire 4710G

Aspire 4710Z

Aspire 4710ZG

Aspire 4720

Aspire 4720G

Aspire 4730Z

Aspire 4730ZG

Aspire 4732Z

Aspire 4733Z

Aspire 4736Z

Aspir

Doporučujeme

Kat.číslo Název bez DPH s DPH  
282290 AVACOM Nabíjecí adaptér pro notebook 100-240V/19V 4,74A 90W rovný konektor 5,5x2,5mm 709,10 Kč 858 Kč Přidat do košíku

U nás zakoupíte produkt AVACOM Nabíjecí Jack pro Notebooky C7 (5,5mm x 1,7mm) pro Acer, za nejlepší ceny, využíjte také po Zlínsku DOPRAVU zdarma.

Naše firma také nabízí kompletní vybavení kanceláří, firem kancelářskou a výpočetní technikou.
Nabízíme počítače a notebooky: HP, Lenovo, Acer, Asus, IBM, MSI. Tablety: Acer, Asus, Gogen, Modecom, Apple, Umax.
Z kancelářské techniky nabízíme: skartovačky, Laminátory, Projektory, telefony stolní i GSM, zakázkový nábytek na míru, řezačky papírů, tiskárny a multifunkční tiskárny, kopírovací stroje.
Kopírky a multifunkční zařízení nabízíme i na servisní a pronájemní smlouvu za výhodných podmínek.
Dále nabízíme Papírenské zboží jako jsou šanony, spisovky, archivační potřeby, psací potřeby, tabelační a xero papíry.
Jsme autorizovaný servis značek Brother (tiskárny, multifunkce, faxy), KonicaMinolta (tiskárny a multifunkce), Sharp (kopírky), Panasonic (multifunkční stroje, kopírky a telekomunikační techniky)
Pro firmy i domácnosti provádíme rychlý a kvalitní servis počitačů, notebooků, tabletů a kompletní kancelářské techniky.

Využijte ROZVOZ PO ZLÍNSKU ZDARMA! Našim stálým zákazníkům dodáváme na faktury se splatností 14 dnů!

Poradíme Vám

Zákaznický servis 577 691 216
teno@teno.cz
 
Počítače Software 577 691 201
frnoch@teno.cz
 
Papír Kancelářské potřeby 577 691 216
vitkova@teno.cz
 
Spotřební materiály 577 691 204
hampl@teno.cz
 
COPY CENTRUM 577 691 204
copy@teno.cz
 
SERVIS KOPÍREK 577 691 221
teno@teno.cz
   
 

Aktuality

15.10.2016

EET - prodej a servis registračních pokladen připravené pro EET, kasafik pokladní systémy

 
 
 

Sitemap