vše do kanceláře i pro Váš domov
NÁKUPNÍ KOŠÍK
v košíku nejsou žádné položky

Odběr novinek


Kód: Captcha
Opište:
nákup na splátky na TENO.cz
 

KANCELÁŘSKÁ TECHNIKA - Výsledek vyhledávání

Tiskárny, kopírky, skartovačky, řezačky, laminace, Vizuální komunikace, projektory, flipcharty, LCD monitory, vazba, telefony, vahy, zalohovaci zdroje, spotrebak, kalkulacky, záznamniky, skenery, psaci stroje, čisticí prostředky
Filtrovat dle: Ceny Výrobce
Řadit podle:
  

 

ASUS RT-AC58U Wireless-AC1300 Dual-Band USB3.0 Gigabit Router

Výrobce: Asus
Kód: 404311
2 197,10 Kč

Ubiquiti UniFi AP, AC, In Wall

Výrobce: Ubiquiti
Kód: 455486
2 197,10 Kč


Delock Gigabit Ethernet Switch 8 Port + 1 SFP

Výrobce: Delock
Kód: DL0763
2 206,10 Kč


2-year NCC Service for NSW series license

Výrobce: ZyXel
Kód: 409971
2 207,40 Kč




Ubiquiti EdgeRouter Lite, 3 porty

Výrobce: Ubiquiti
Kód: 455200
2 218,90 Kč


Grandstream GXP1782

Výrobce: Grandstream
Kód: 445046
2 218,90 Kč

Delock SFP+ Module 10GBase-LR SM 1310 nm

Výrobce: Delock
Kód: 687742
2 221,50 Kč


MikroTik OmniTIK 5 ac, 5xGLAN, ROS L4, PoE, zdroj, montážní sada

Výrobce: MikroTik
Kód: 455456
2 225,40 Kč

Netgear 8PT UNMANAGED POE SWITCH (metal case)

Výrobce: Netgear
Kód: 402768
2 225,40 Kč


D-Link DWM-222 4G LTE USB Adapter

Výrobce: D-Link
Kód: 474742
2 226,70 Kč


TP-Link TL-MCRP100 - náhradní zdroj pro TL-MC1400

Výrobce: TP-link
Kód: 345390
2 230,30 Kč

Linksys TRANSCEIVER MODULE, SFP, 1000BASE-SX

Výrobce: Linksys
Kód: 333064
2 247,20 Kč


Ubiquiti CRM-P - CRM Point - WISP central management solution

Výrobce: Ubiquiti
Kód: 455478
2 254,90 Kč

APC NetBotz Small Device Tray

Výrobce: APC
Kód: 314159
2 256,10 Kč


Omlouváme se, ale obrázek není momentálně k dispozici

Netgear XPRESSHW,CATEGORY 2 - PRR0332

Výrobce: Netgear
Kód: 402366
2 261,30 Kč


1 rok rozšířená záruka TS-563

Výrobce: QNAP
Kód: 235023
2 263,80 Kč

1 rok rozšířená záruka EXT1-UX-800P

Výrobce: QNAP
Kód: 235035
2 263,80 Kč


D-Link DIR-859 Wireless AC1750 Dual Band Gigabit Router

Výrobce: D-Link
Kód: 474684
2 267,70 Kč

E-iCard 1-year IDP for USG40/40W

Výrobce: ZyXel
Kód: 409820
2 267,70 Kč


SEXTANT G 5HPnD

Výrobce: MikroTik
Kód: 455070
2 269 Kč


MikroTik RB2011iLS-IN 1xSFP+10x LAN port, RouterOS Level4

Výrobce: MikroTik
Kód: 455184
2 288,20 Kč


Belkin Surf N600 Modem/Router

Výrobce: Belkin
Kód: 644872
2 297,30 Kč


Planet POE-162S, POE SPLITTER, IEEE802.3AT,12V/24V

Výrobce: Planet
Kód: 256807
2 298,50 Kč

Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX SFP modul, LC

Výrobce: Cisco
Kód: 308036
2 299,80 Kč



1-year NSS IDP license for NSG100

Výrobce: ZyXel
Kód: 447029
2 324,10 Kč


 
 

Filtr dle parametrů

  • BitTorrent (NAS Storage)


  • Další funkce (NAS Storage)


  • FTP server (NAS Storage)


  • Funkce (přehrávače)


  • IR přísvit (IP kamery)


  • Kapacita (NAS Storage)


  • Kapacita (paměťové karty)


  • Kapacita (pevné disky)


  • Možnost rozšíření (NAS Storage)


  • Napájecí zdroj (USB huby)


  • Návod


  • Optický zoom (IP kamery)


  • Otáčky (pevné disky)


  • Pásmo (antény)


  • Pásmo (wireless)


  • Počet LAN (ethernet po el.vedení)


  • Počet portů (switche)


  • Podpora PoE (wireless)


  • PoE 802.3af (switche)


  • Použití (wireless)


  • Print server (NAS Storage)


  • Protokol Wi-Fi (routery)


  • Provedení (NAS Storage)


  • Provedení (pevné disky)


  • Připojení (NAS Storage)


  • Rozhraní (pevné disky)


  • Rozhraní (print servery)


  • Rozhraní (příslušenství k PC)


  • Rozhraní (síťové karty)


  • Rozlišení (webkamery)


  • Rozměr (pevné disky)


  • Rychlost (ethernet po el.vedení)


  • Rychlost ethernetu (routery)


  • Rychlost přenosu (síťové karty)


  • Rychlost přenosu (switche)


  • Rychlost přenosu Wi-Fi (wireless)


  • SFP (switche)


  • Sloty pro HDD (NAS Storage)


  • Správa (switche)


  • Typ (antény)


  • Typ (modemy)


  • Typ (paměťové karty)


  • Typ (pevné disky)


  • Typ (routery)


  • Verze USB (FSH)


  • VPN (routery)


  • Výrobce (antény)


  • Výrobce (ethernet po el.vedení)


  • Výrobce (IP kamery)


  • Výrobce (media konvertory)


  • Výrobce (modemy)


  • Výrobce (NAS Storage)


  • Výrobce (pevné disky)


  • Výrobce (print servery)


  • Výrobce (přehrávače)


  • Výrobce (síťové karty)


  • Výrobce (skříně)


  • Výrobce (switche)


  • Výrobce (wireless)


  • Wi-Fi (ethernet po el.vedení)


  • Wi-Fi (modemy)


  • Wi-Fi (print servery)


  • Wi-Fi (routery)


  • Záruční list


  • Zdroj (skříně)




Sitemap